Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги суб’єктів господарювання!

Виконавчий комітет Бердянської міської ради звертає Вашу увагу на те, що на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.03.2020 № 85 затверджено Порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території міста Бердянська, села Азовського Бердянського району Запорізької області, сіл Нововасилівка, Роза, селища Шовкове  м.Бердянськ Запорізької області.

Порядок погодження режиму роботи об’єктів визначає процедуру надання документів та погодження за узгодженням з власником зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, незалежно від форм власності.

Режим роботи погоджується за заявою суб’єкта господарювання у випадках:

- відкриття об’єкта;

- зміни суб’єкта господарювання, який здійснює діяльність на об’єкті;

- зміни спеціалізації об’єкта (зміни виду діяльності);

- зміни існуючого режиму роботи об’єкта;

- якщо режим роботи не узгоджувався з виконавчим комітетом;

- закінчення строку дії раніше виданого Погодження.

З метою отримання Погодження, рекомендуємо Вам звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: просп. Азовський, 37/9.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради за телефонами: (06153) 34207; (06153) 36182.

Ознайомитися з умовами отримання адміністративної послуги та завантажити інформаційну картку Ви зможете перейшовши за посиланням https://bmr.gov.ua/index.php?id=800001132 .

До уваги суб’єктів господарювання!