Бердянська міська рада - офіційний сайт

СИНИЦЬКИЙ ВІКТОР ПАВЛОВИЧ (10.01.1967 р.н.)

Проходив службу в обмеженому контингенті радянських військ Демократичної республіки Афганістан.У 1985 році був призваний у Радянську Армію.

Після закінчення учбового підрозділу в травні 1986 року прибув до 45-го інженерно-саперного полку 40-й армії в Афганістані. Механік-водій бойової машини розмінування.

Приймав участь в 16 бойових операціях у складі загону забезпечення руху. 18 раз підривався на мінах та фугасах, тричі його БМР підпалювали з гранатометів.

За успішне виконання бойового завдання з надання інтернаціональної допомоги республіці Афганістан, Указом Президії Верховної Ради СРСР від 05.05.1988 р. Синицькому В.П. було присвоєно Звання Героя Радянського Союзу з врученням медалі "Золота Зірка" та ордена Леніна. За мужність, бойові подвиги проявлені під час бойових дій у республіці Афганістані був нагороджений медалями "За відвагу" та "За бойові заслуги".

Рішенням Бердянської міської ради у 2004 році Синицькому Віктору Павловичу було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердянська".

СИНИЦЬКИЙ ВІКТОР ПАВЛОВИЧ (10.01.1967 р.н.)