Бердянська міська рада - офіційний сайт

АНТОНОВ МИКОЛА АНТОНОВИЧ (19.10.1939 - 21.03.2021)

Почав трудовий шлях у м. Бердянськ на заводі шляхових машин, після закінчення у 1959 році Краматорського машинобудівного технікуму.

З 1961 по 1964 роки проходив військову службу в рядах Радянської Армії.

У 1972 році закінчив Запорізький машинобудівний інститут за фахом "інженер-механік".З 1966 по 1973 роки працював у промисловому відділі Бердянського міськкому партії, а з 1973 по 1983 роки був першим заступником голови Бердянського міськвиконкому.

За час роботи у виконавчому комітеті проявив великі організаторські здібності у керівництві житлово-комунальним господарством міста. За його безпосередньої участі була створена потужна виробничо-технічна база: побудовані бази міських житлових об'єднань, житлово-комунальних відділів, міськсвітла, спецавтогосподарства, міськводоканалу.

Завдяки його зусиллям у місті будувалися дороги, реконструювались тротуари, об'єкти соціально-культурного побуту. У 1983-1988 - начальник міжрайонного управління газового господарства. У 1988-2001 - директор заводу "Шляхмаш", генеральний директор виробничого об'єднання "Південшляхмаш". У 2001-2003 - голова наглядової ради ВАТ "Шляхмаш".

З травня 2003 року - перший заступник голови Бердянського Союзу промисловців та підприємців (роботодавців), виконавчий директор Союзу. Заслужений машинобудівник України. Після виходу на пенсію Антонов Микола Антонович працював виконавчим директором Бердянської Спілки промисловців і підприємців. Бердянська Спілка неодноразово відзначалася на обласних і республіканських конференціях, як одна з кращих організацій.За великі організаторські здібності та плідну роботу

Антонов Микола Антонович був нагороджений Орденом "Знак Пошани" та медаллю ВДНГ УРСР. За особистий внесок у розвиток машинобудування, підвищення ефективності виробництва, упровадження нових форм господарювання було присвоєно звання "Заслужений машинобудівник України" із врученням Почесної грамоти Кабінету Міністрів України та пам'ятного знака. Був нагороджений Грамотою Верховної Ради, Золотим Знаком Української Спілки промисловців і підприємців, орденом Запорізької обласної ради "За заслуги перед Запорізьким краєм".

Рішенням Бердянської міської ради у 2006 році Антонову Миколі Антоновичу було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердянська".

АНТОНОВ МИКОЛА АНТОНОВИЧ (19.10.1939 - 21.03.2021)