Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги Громадських організацій. Формування складу Наглядової ради комунального підприємства „Бердянськводоканал”

На дванадцятій сесії Бердянської міської ради VІІI скликання від 03.06.2021 року було прийнято рішення № 43 „Про затвердження Порядку утворення Наглядових рад комунальних підприємств Бердянської міської ради”.

На підставі рішення, громадська організація може подати одну кандидатуру до Наглядової ради, яка відповідає вимогам, встановленим цим Порядком, та в подальшому затверджена Бердянською міською радою.

До 19.06.2021 року документи подаються на ім’я секретаря міської ради до відділу по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради (каб.3), а саме:

1. заява в довільній формі, в якій зазначається прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, засіб зв’язку кандидата в члени Наглядової ради та суб’єкт подання кандидатури в члени Наглядової ради;

2. біографічна довідка кандидата в члени Наглядової ради в довільній формі (включаючи професійні характеристики, досвід роботи, тощо);

3. згода кандидата на зайняття посади члена Наглядової ради та на обробку його персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних» (у довільній формі).

 

До уваги Громадських організацій. Формування складу Наглядової ради комунального підприємства „Бердянськводоканал”