Бердянська міська рада - офіційний сайт

ШИПУЛЬСЬКИЙ ЕДУАРД ЕДУАРДОВИЧ (21.07.1945 р.н.)

Депутат Бердянської міської ради VI скликання, працював на посаді директора машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету.

Понад 59 років Шипульський Е.Е. працював в Бердянському машинобудівному коледжі. Протягом усього часу роботи на освітній ниві він відзначився, як ініціативний та винахідливий викладач, що знаходиться у постійному творчому пошуку, широко застосовує педагогічний досвід вчителів-новаторів України. Едуард Едуардович розробив та запровадив методичне забезпечення лабораторних, практичних робіт, курсових та дипломних проектів з напряму "Інженерна механіка" спеціальності "Технологія машинобудування". Постійно впроваджує в навчальний процес інноваційні та інформаційні технології

Едуард Едуардович запровадив свій індивідуальний стиль роботи зі студентами та колегами. Значну увагу приділяв індивідуальній роботі зі студентами, розвитку їх активної пізнавальної діяльності, навичок самоосвіти, поєднував навчання, практику і виховання в єдиний безперервний процес, залучає до дослідницької роботи, формує любов до обраної професії. Забезпечував умови для розвитку студентів та адаптації їх до сучасного життя.

У 2010 році був обраний депутатом Бердянської міської ради. Як депутат міської ради він відстоював принципи соціальної справедливості.

Шипульський Едуард Едуардович здійснив вагомий внесок у розвиток освіти та науки України, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, виховання підростаючого покоління.

У 1996 році наказом Міністра освіти України нагороджено знаком "Відмінник освіти України". У 2010 році нагороджений Орденом "За заслуги перед Запорізьким краєм" II ступеня. У 2012 році нагороджений Орденом "За заслуги перед Запорізьким краєм" I ступеня. Відзначено керівництвом міста Бердянська медаллю "За вагомий внесок у розвиток міста" та Почесним орденом міста.

Рішенням сесії Бердянської міської ради скликання у 2015 році Шипульському Едуарду Едуардовичу було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердянська".

ШИПУЛЬСЬКИЙ ЕДУАРД ЕДУАРДОВИЧ (21.07.1945 р.н.)