Бердянська міська рада - офіційний сайт

Туристична привабливість міста росте — у Бердянську відкрився Динопарк

Сьогодні у Бердянську з’явилася нова зона для відпочинку — офіційно відкрито Динопарк. Як розповів співвласник та представник мережі “Динопарків” Сергій Боярко, бердянський парк динозаврів представлений у декораціях Парку Юрського періоду. Тут є військова база із вертолітним майданчиком та зелена зона, лабіринт, лабораторія, дино-ферма, палеонтологічний музей, дитячий майданчик, батути, динозавр, на якому можна покататися, є невеличке кафе, де можна перекусити. В цілому на усіх локаціях парку представлені більше 20 найпопулярніших динозаврів у натуральну величину, які рухаються та ричать.

«Це як пілотний проєкт, хочемо зрозуміти, як люди на це реагуватимуть. Якщо буде цікаво, то плануємо розвивати цю індустрію у Бердянську, приваблювати відпочиваючих. Пора з Бердянська робити справжнє курортне місто”, - відзначив Сергій Боярко.

Міський голова Валерій Баранов, який побував на відкритті Динопарку, зауважив, що із відкриттям таких об’єктів туристична привабливість міста росте. Що також важливо — створюються нові робочі місця та за рахунок податків поповнюється місцевий бюджет.

Динопарк працюватиме щоденно з 10:00 до 22:00. До 18 червня вартість квитків 100 грн для дітей та 150 грн для дорослих.

Туристична привабливість міста росте — у Бердянську відкрився Динопарк