Бердянська міська рада - офіційний сайт

День Державного Прапора і День Незалежності в Бердянську відзначать концертами, ходою, авто- і аквамайданом

Цілий ряд заходів запланований у Бердянську в нинішньому році в рамках святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Як повідомила сьогодні на розширеній апаратній нараді в мерії керуюча справами виконкому Наталія Гончарова, 21 серпня о 10 годині на першому поверсі виконкому відбудеться відкриття стенду пам'яті загиблих в ході АТО бердянців. А о 10.30 керівництвом міста будуть покладені квіти до могил воїнів АТО на міському кладовищі.

22 серпня з 18 до 21 години на сцені Приморської площі пройде концерт для воїнів-учасників АТО за участю художніх колективів міста та Запорізької області.

23 серпня, в День Державного Прапора України з 8:30 до 9 години відбудеться мирна хода керівництва міста, депутатів міської ради, представників партійних та громадських організацій, працівників освіти і науки, мешканців та гостей міста у вишиванках з українськими прапорами. Маршрут руху: від п'ятого корпусу БДПУ - по вул. Горького - Приморській площі - проспекту Леніна - площі Першої Бердянської ради.

З 9 до 10 години відбудеться урочистий підйом Державного Прапора України на флагштоку площі Першого Бердянського ради. Піднімати прапор будуть воїни-учасники АТО. Після відбудеться церемонія нагородження бердянців з нагоди Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України.

З 10:30 до 11:30 пройде автомайдан з державними прапорами України. Від'їзд від міського Палацу культури ім. Шевченко Т.Г.

З 16 до 20 години в парковій зоні біля торгового центру «Дель мар» відбудеться соціально-просвітницький захід під девізом «Моя хата не скраю».

24 серпня в День Незалежності України з 17 до 18 години на Бердянській затоці пройде аквамайдан на катерах з державними прапорами України. Старт від центральної альтанки.

З 18 до 20 години на Приморській площі пройдуть загальноміські урочисті збори та святковий концерт.

День Державного Прапора і День Незалежності в Бердянську відзначать концертами, ходою, авто- і аквамайданом