Бердянська міська рада - офіційний сайт

У виконкомі розповіли про готовність бердянських шкіл до нового навчального року

Серед питань інформаційного дня, що відбувся сьогодні у виконкомі, було й питання стану готовності шкіл міста до прийому дітлахів. Зокрема, йшлося про перебіг ремонтів у загальноосвітніх навчальних закладах Бердянська.

 

Як повідомила заступник міського голови Юлія Дойнова, наразі у більшості шкіл міста ремонт знаходиться на завершальній стадії. Виключенням є ЗОШ №1, 2, 4 та 11, де проводяться ремонтні роботи за кошти уряду Німеччини в рамках проекту „Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішьно-переміщених осіб”. (Нагадаємо: даний проект є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). У зв’язку з особливостями технології проведення робіт, вони будуть завершені приблизно наприкінці листопада. Обсяг робіт, що проводяться у названих закладах освіти, дає зрозуміти, наскільки масштабні перетворення чекають на ці школи. Ось приблизний перелік видів робіт, що проводяться в рамках даного проекту:

·        заміна дерев’яних вікон на металопластикові;

·        встановлення пандусів на кожному вході до школи;

·        часткова заміна фасаду будівлі школи;

·        заміна ламп освітлення;

·        ремонт покрівлі;

·        заміна вхідних дверей;

·        ремонт і заміна санвузлів, а також встановлення спеціального обладнання для дітей з інвалідністю;

·        встановлення водостоків;

·        ремонт коридорів (пов’язаний із заміною вікон);

·        організація нового гардеробу (кожній дитині — вироблена з незаймистих матеріалів індивідуальна шафка, яку можна зачинити ключем).

Зважаючи на тривалість робіт, графік навчального процесу у цих закладах буде узгоджуватися з бердянським відділом освіти.

 

Як запевнила Юлія Вікторівна, решта бердянських шкіл будуть готові прийняти учнів з 1 вересня. Планова виїзна перевірка стану їхньої готовності розпочнеться наступного понеділка, 21 серпня.

У виконкомі розповіли про готовність бердянських шкіл до нового навчального року