Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбувся тренінг для журналістів

29 вересня у виконавчому комітеті відбувся тренінг для журналістів на тему "Активізація місцевих ЗМІ в сприянні соціального консенсусу, врегулюванню конфліктів між ВПО та місцевими громадами і уникненню прищеплення стереотипів та тавр до ВПО". Тренінг було спрямовано на руйнування стереотипів та упередженого ставлення до ВПО.

Навчальний курс презентував тренер Олександр Мешалкін разом із запрошеними спікерами,психологами Наталією Гузь та Наталією Фалько.

В інтерактивній формі журналісти розглянули ряд тем, серед яких: труднощі та інформаційні прогалини у висвітлені в місцевих ЗМІ тематики щодо ВПО; Соціальні відношення та стереотипи до ВПО: міф чи реальність?; Джерела виникнення стереотипів до ВПО; Роль ЗМІ у подоланні стереотипів до ВПО тощо. 

Наприкінці тренінгу було сформульовано ряд спільних рішень, які можуть допомогти переселенцям адаптуватися у новому соціумі, а жителям міста не сприймати ВПО як чужих.

 Нагадаємо, захід відбувся в рамках грантової програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», проекту «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ». Загальна вартість проекту ‎1 337 535 євро, з яких ЄС фінансує 89,70% ‎(1 199 740 євро), а виконавчий комітет Бердянська міська рада (Berdyansk City Council) – 10,3%.

Відбувся тренінг для журналістів