Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ отримав другий транш грантових коштів від Європейського Союзу

Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив міський голова Володимир Чепурний. Європейський Союз в особі Європейської Комісії перерахував Бердянську другий транш в рамках реалізації проекту Європейського Союзу “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громади м. Бердянськ” в межах грантової програми Європейського Союзу “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” для продовження його реалізації.

Станом на кінець листопада 2017 року закінчено реконструкцію будівлі по вул. Земська (Червона) 38, в якій надаватимуться соціальні послуги ВПО та місцевій громаді. Отримані кошти будуть витрачені на завершення реконструкції будівлі по вул. Європейська (Кірова) 68-А, в якій передбачається створення дитячого садка та центру соціальної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також на закупівлю автомобіля, меблів та обладнання.

Спільний проект Європейського Союзу та виконавчого комітету Бердянської міської ради «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ» реалізується в рамках грантової програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».
Загальна вартість проекту ‎1 337 535 євро, з яких ЄС фінансує 89,70% ‎(1 199 740 євро), а виконавчий комітет Бердянська міська рада (Berdyansk City Council) – 10,3%

Бердянськ отримав другий транш грантових коштів від Європейського Союзу