Бердянська міська рада - офіційний сайт

Для розробки Плану місцевого економрозвитку обрано концепцію «Економічний розвиток як спосіб досягнення соціальної справедливості»

1 грудня у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з розробки «Плану місцевого економічного розвитку» у рамках зобов’язань, прийнятих міським головою шляхом підписання угоди про приєднання до Європейської ініціативи “Мери за економічне зростання” (M4EG).

Члени робочої групи обговорили концепцію міського економічного розвитку. Пріоритетною для розробки Плану місцевого економічного розвитку Бердянська обрано концепцію «Економічний розвиток як спосіб досягнення соціальної справедливості».

Під час засідання розглянуто статистичні дані щодо галузевої структури бізнесу міста, надані Бердянською об’єднаною державною податковою інспекцією. У місті зареєстровано 2022 підприємства та 5316 фізичних осіб-підприємців. Найбільша частка підприємств зареєстрована у трьох галузях: «Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів» – 17,6%, «Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування» – 16% та «Надання інших видів послуг» – 14,8%.

Серед фізичних осіб-підприємців найбільша частка зареєстрована у секторі економіки «Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів» – 57,1%. Із загальної кількості зареєстрованих компаній здійснюють фінансово-господарську діяльність лише 648 (32%).

Члени робочої групи визначили необхідність соціологічних опитувань серед жителів міста та представників бізнесу з метою врахування їх думки під час розробки Плану місцевого економічного розвитку.

Деталі – у розділі «Інвестиційна та міжнародна діяльність».

Для розробки Плану місцевого економрозвитку обрано концепцію «Економічний розвиток як спосіб досягнення соціальної справедливості»