Бердянська міська рада - офіційний сайт

У виконкомі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 5 грудня, у виконкомі відбулося засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Під час заходу було розглянуто такі питання порядку денного:

  • Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ПрАТ „Бердянське підприємство теплових мереж”.
  • Про встановлення КП БМР „Міськліфт” вартості послуг з технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт.

Щодо першого питання

Керуючись ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про житлово-комунальні послуги”, Законом України „Про теплопостачання”, Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, рішенням Бердянської міської ради від 22.09.2017 №1 „Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянськ, протоколом наради робочої комісії з перевірки економічного обґрунтування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ПрАТ „Бердянське підприємство теплових мереж” від 02.11.2017 на підставі звернення ПрАТ „Бердянське підприємство теплових мереж” від 02.10.2017 №1887 та наданих розрахунків на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення), виконавчий комітет Бердянської міської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ПрАТ „Бердянське підприємство теплових мереж” згідно з додатком 1 та з урахуванням рівня рентабельності, встановленого до економічно обґрунтованих витрат, а саме:

  • бюджетним установам — 3,0%;
  • релігійним організаціям — 0%;
  • іншим споживачам (крім населення) — 5%.

2. Встановити ПрАТ „Бердянське підприємство теплових мереж” структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання згідно з додатками 2-13.

3. У разі зміни вартості природного газу для визначеної категорії споживачів ПрАТ „Бердянське підприємство теплових мереж” (Літовченко Ю.А.) негайно повідомити виконавчий комітет Бердянської міської ради з наданням відповідних розрахунків відповідно до чинного законодавства України.

4. Встановлені тарифи вступають в дію згідно з вимогами чинного законодавства, а саме з 23 грудня.

5. Рекомендувати ПрАТ „Бердянське підприємство теплових мереж” (Літовченко Ю.А.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у порядку, визначеному чинним законодавством.

Примітка:
Відповідно до цього прийнятого проекту рішення, тариф на теплову енергію (грн/Гкал з ПДВ) для бюджетних установ складатиме 2136,80; для релігійних організацій — 1059,15; для інших споживачів (крім населення) — 2178,30. Попередні тарифи дорівнювали відповідно 1477,64,  942,47  та  1903,22 грн/Гкал з ПДВ.

Щодо другого питання

Керуючись ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.7, 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 № 369 «Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», на підставі звернення КП БМР „Міськліфт” від 27.10.2017 № 367 щодо необхідності встановлення нової вартості послуг з технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт та наданих підприємством відповідних розрахунків, виконавчий комітет Бердянської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити КП БМР „Міськліфт” вартість послуг з технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт згідно з додатком.

2. Нова вартість послуги з технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт вступає в дію згідно з вимогами чинного законодавства.

3. КП БМР „Міськліфт” (Чередниченко В.В.) повідомити споживачів, яким підприємство надає послуги з технічного обслуговування ліфтів, про зміну вартості цієї послуги у відповідності до вимог чинного законодавства.

4. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 01.02.2011 №68 „Про встановлення КП БМР „Міськліфт” вартості з технічного обслуговування ліфтів у розрахунку за один приведений ліфт”, від 05.04.2011 №191 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 01.02.2011 №68”.

Примітка:
Відповідно до цього прийнятого проекту рішення, нова ціна технічного обслуговування приведеного ліфта складатиме 1133,00 грн без ПДВ. Попередня вартість таких послуг дорівнювала 390,88 грн без ПДВ.

Також було розглянуто питання про затвердження переліку об’єктів і заходів, фінансування яких у 2017 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій м.Бердянськ Запорізької області у новій редакції. У ході засідання до цього проекту рішення були внесені технічні зміни.

У виконкомі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету