Бердянська міська рада - офіційний сайт

Національно-культурні товариства міста проведуть ряд заходів до різдвяних і новорічних свят

11 грудня у виконавчому комітеті під головуванням заступника міського голови Юлії Дойнової та керуючого справами виконкому Ольги Кочубей відбулася зустріч національних товариств, присвячена підготовці до проведення різдвяних і новорічних свят. У засіданні взяли участь представники національно-культурних товариств міста Бердянська, міського відділу культури, відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому.

Відкриваючи засідання керуючий справами виконкому Ольга Кочубей від імені міського голови та секретаря міської ради подякувала присутнім за постійну роботу з розвитку та популяризації етнічної культури в багатонаціональному Бердянську.

У ході наради було узгоджено План спільних загальноміських заходів національних товариств у грудні 2017- січні 2018. Так 17 грудня з 14.00 у ЦКіД “Софіт” відбудеться єврейське свято “Ханука”. У програмі: дитяча вистава, майстер-класи, святковий концерт.

22 грудня 2017 року о 17.00 у художньому музеї ім. Бродського відбудуться “Польські зустрічі: Коляда-2017” - святкування Різдва Христового за григоріанським календарем у польському культурно-освітньому товаристві “Відродження”. А 25 грудня о 16.00 у німецькому національному товаристві “Фройндшафт” (перехрестя вул. Центральна/Лютеранська, 42/21) відбудеться різдвяний святковий вечір.

Голова болгарського товариства “Родолюбіє” Лариса Савченко запросила бердянців 14 січня 2018р. о 14.00 до БК “Будівельник” на святкування Нового року і Різдва Христового за православним обрядом в болгарському товаристві “Родолюбіє”: “Новий рік на старий лад”. Захід присвячений болгарським новорічним і різдвяним традиціям.

Національно-культурні товариства міста проведуть ряд заходів до різдвяних і новорічних свят