Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги суб`єктів господарювання!

            Українсько- сербська ділова палата повідомляє, що 15-21 травня 2018 р. у м.Новий сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агро бізнесу в Південно- Східній Європі.

            Найзначніші сегменти ярмарку – Виставка сільгосптехникі; національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів з географічним зазначенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективні виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.  

            Минулого року на ярмарок завітало 140000 відвідувачів. Було 1500 експонатів з 60 країн, учасники мали чудові результати прямого продажу, укладено численні договори. Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів.

            Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участі компаній, галузевого міністерства та державних інституцій, бізнес асоціацій, що надає можливість представити не тільки агарний компонент, а й економічний, туристичний потенціали, культурну спадщину і подібне. Країнам з колективною виставкою надаються спец пропозиції, зокрема статус „Країна-партнер”, що має свої переваги.

            Щодо питань участі пропонуємо звертатися на електрону пошту ukrsrbchamber@gmail.com

            Контактний телефон представника президента палати в Україні +380 97 3183479.

 

До уваги суб`єктів господарювання!