Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбулось засідання робочої групи

04.02.2019 року у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулось засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики.

За результатами обговорення членами робочої групи прийнято рішення управлінню економічного розвитку виконкому підготувати та винести на розгляд виконавчого комітету Бердянської міської ради проект регуляторного акта “Про затвердження Порядку встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Бердянськ” та опрацювати питання розробки проекту регуляторного акта щодо встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, який буде враховувати добровільне приєднання до Бердянської міської територіальної громади Запорізької області Азовської сільської територіальної громади Бердянського району Запорізької області та територіальної громади сіл Нововасилівки, Роза, селища Шовкове Нововасилівської сільської ради м. Бердянськ.

Під час обговорення проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради “Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в межах території міста Бердянська” прийнято рішення провести аналіз ситуації щодо надходжень акцизного збору та податку на прибуток у 2018 році та аналізу скоєних правопорушень в стані алкогольного сп’яніння.

Прийнято рішення управлінню містобудування та архітектури доопрацювати відповідно до чинного законодавства пропозиції та зауваження, що надійшли до проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення об'єктів зовнішньої реклами в м. Бердянськ”.  

Відбулось засідання робочої групи