Бердянська міська рада - офіційний сайт

У міському Палаці культури пройшов урочистий захід до Дня медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це люди, які рятують людські життя, здоров’я наших близьких та рідних. Ті, хто першими зустрічають нас в цьому житті і знають про нас іноді більше, ніж ми самі про себе. Сьогодні, 12 червня, медичні працівники міста почали отримувати перші привітання. З нагоди свята у міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка пройшов урочистий захід. Розпочався він з червоної доріжки та бурхливих оплесків медикам.

Під час концертної програми з привітаннями до медичних працівників звернувся Народний депутат України Олександр Пономарьов: “Вважаю, що роль медика державою недооцінена. І це звісно потрібно міняти. Ви відповідальні за здоров’я кожного з нас, і ми, мешканці Бердянська, дуже цінуємо, любимо кожного з вас. Велика вдячність за вашу увагу, професіоналізм, роботу та терпіння, часом до дуже не простих пацієнтів, які до вас приходять”.

Олександр Пономарьов разом із головою профспілкового комітету міської лікарні Ольгою Грицай вручив медикам ряд нагород. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника грамотою Народного депутата України нагороджено завідуючу диспансерним відділенням КУ “Бердянський протитуберкульозний диспансер” ЗОР Любов Прокопович, лікаря-терапевта дільничної амбулаторії №2 КУ “Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Інну Кузнєцову.

За багаторічну сумлінну працю у сфері охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника цінний подарунок – наручний годинник вручено біохіміку біохімічного відділу клініко-діагностичної лабораторії КУ «БТМО» Ангеліні Мірошниченко, завідувачу відділенням анестезіології та інтенсивної терапії пологового будинку КУ «БТМО» Віталію Поліщуку та викладачу КЗ «Бердянський медичний коледж» Альбіні Бондаренко.

Почесний орден міста вручено завідувачу офтальмологічного відділення міської лікарні, лікарю-офтальмологу КУ«БТМО» Маргариті Хазовій. А медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста» нагороджено заступника директора з медичного обслуговування населення адміністративно-управлінського персоналу КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгу Франц.

Із привітаннями до присутніх у залі звернулися також в.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод та заступник міського голови Юлія Дойнова. Вона відзначила, що велика єдина команда намагається робити усе, щоб покращити умови роботи медичних працівників, відкривати нові відділення, купляти нове обладнання. Це робиться зусиллями багатьох людей — Народного депутата, бердянців-депутатів обласної та міської рад.

Олексій Холод та Юлія Дойнова також вручили медикам ряд Почесних грамот та грамот міського голови.

Після усіх привітань та нагороджень творчі колективи міста та Міського палацу культури ім. Т.Г. Шевченка подарували присутнім святковий настрій та свої найкращі творчі номери.

У міському Палаці культури пройшов урочистий захід до Дня медичного працівника