Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про проведення промислового ярмарку виробників сільськогосподарської техніки

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 11.06.2019 № 228 управління економічного розвитку визначено організатором  промислового ярмарку виробників сільськогосподарської техніки, який розпочався з дати прийняття вищевказаного рішення.

Управління економічного розвитку повідомляє про умови проведення промислового ярмарку виробників сільськогосподарської техніки відповідно до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.06.2019 № 232, а саме:

- Право здійснення діяльності на промисловому ярмарку виробників сільськогосподарської техніки надається виключно з виставковою метою без здійснення продажу в ярмарковому об'єкті.

- Цільове призначення ярмаркового об'єкта: предметом ярмаркової діяльності не можуть бути інші товари (роботи, послуги), крім сільськогосподарської техніки власного місцевого виробництва.

- Вартість права на здійснення діяльності у ярмарковому об'єкті складає 3,0 тис. грн. на місяць, яка підлягає сплаті Учасником ярмарку в повному обсязі до спеціального цільового фонду місцевого бюджету.

Про проведення промислового ярмарку виробників сільськогосподарської техніки