Бердянська міська рада - офіційний сайт

За кошти Європейського інвестиційного банку у Бердянську буде реконструйовано три об’єкти

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України реалізуються проекти у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, кошти на які виділено Європейським інвенстиційним банком (ЄІБ). Виконавчим комітетом Бердянської міської ради були подані проектні заявки на участь у конкурсному відборі на розгляд конкурсній комісії Мінрегіону.

За результатами розгляду проекти м. Бердянськ відібрано до реалізації за кошти ЄІБ (Постанова Кабінету міністрів України від 5 липня 2019 р. № 583 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068» ).

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.08.2019 № 175 «Про внесення змін до наказу Мінрегіону від 07.06.2019 № 128» затверджено перелік відібраних проектів (в т. ч. м. Бердянська), а саме:

- гімназія № 1 «Надія» по вул. Шмідта, 12 у м. Бердянськ – реконструкція учбового закладу;

- загальноосвітня школа № 7 по вул. Херсонській, 1/90 у м. Бердянськ – реконструкція;

- житловий будинок по вул. Правди, 7 у м. Бердянську – реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень під квартири.

Загальна вартість зазначених проектів - 51 872,1 тис.грн.

Реконструкцію вищезазначених об’єктів буде розпочато після проведення тендерних процедур з визначенням підрядників ремонтно-будівельних робіт.

 

За кошти Європейського інвестиційного банку у Бердянську буде реконструйовано три об’єкти