Бердянська міська рада - офіційний сайт

До Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Дня незалежності України у Бердянську відбудуться загальноміські заходи

У Бердянську до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Дня незалежності України заплановано проведення святкових загальноміських заходів. Більш детально про них на щотижневій апаратній нараді розповіла начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Світлана Ісаєвська.

Так, з 19 по 23 серпня о 19:00 на стадіоні «Енергія» проходитиме першість серед мікрорайонів міста з футболу.

22-23 серпня о 10:00 – дитячо-юнацький шаховий фестиваль «Кубок незалежності».

З 23 по 24 серпня о 10-й годині – відбудеться турнір з пляжного волейболу серед жіночих та чоловічих команд.

З 20 по 24 серпня у бібліотеках міста та с. Азовське відбудуться інформаційні дні та патріотичні години, присвячені святковим подіям.

23 серпня о 13:00 Краєзнавчий музей запрошує усіх бажаючих на відкриття нової музейної експозиції «Українська революція 1917-1921 роки».

24 серпня протягом дня у Художньому, Краєзнавчому музеях та музеї історії міста відбудеться музейна акція «Вишиванка символ Батьківщини».

23 серпня о 8:00 вшануємо пам’ять загиблих учасників АТО біля стенду виконкому на першому поверсі.

Традиційна урочиста святкова хода за участю представників місцевого самоврядування, науковців, освітян, органів самоорганізації населення, національно-культурних товариств, громадськості та жителів міста в українських вишиванках з державною символікою розпочнеться 23 серпня з 08:45. Від левів на Приморській площі колона пройде проспектом Азовським до площі Єдності. Цього року великий Державний Прапор України буде нести молодь в українських костюмах. А о 9-й годині на площі Єдності розпочнеться урочиста церемонія підняття Державного Прапору України.

Після урочистостей відбудеться покладання квітів до могил загиблих учасників АТО на міському цвинтарі № 2 та у сквері Героям Небесної Сотні.

Протягом дня колективи освітніх закладів вшанують пам’ять загиблих учасників АТО покладанням квітів до меморіальних дощок.

У акваторії Азовського моря 23-24 серпня з 10-ї години розпочнеться Вітрильна регата клубу юних моряків “Азовець”.

23 серпня о 15-й годині творчий колектив Нововасилівського Будинку культури представить святковий концерт до Дня незалежності України.

Святкові заходи відбудуться і по мікрорайонах міста:

- 18 серпня 17:00 – мікрорайон «Військове містечко»;

- 23 серпня 17:00 — мікрорайон «Азмол» вул. Хіміків;

- 23 серпня 17:00 — мікрорайон «Слобідка» клуб «Маяк»;

- 23 серпня 18:00 – мікрорайон «Округ № 32» вул. Морська, 52.

24 серпня о 19-й годині на святковий концерт чекатимуть усіх бажаючих у клубі с. Роза.

24 серпня у День незалежності України, запрошуємо бердянців і гостей міста на Приморську площу, де о 18-й годині відбудеться міський святковий концерт та Фестиваль «Скрябінфест «Пророк» за участю Запорізького вокально–інструментального ансамблю військової частини 3029.

25 серпня о 18-й годині відбудеться міський фестиваль народної пісні «Пісня – душа народу».

Начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Світлана Ісаєвська на апаратній нараді також звернулася до керівників підприємств, організацій, установ усіх форм власності з проханням 23-24 серпня розмістити національну державну символіку: державні прапори України та маленькі синьо-жовті прапорці.

Більш повна інформація про загальноміські заходи буде розміщена у ЗМІ та на сайті Бердянської міської ради найближчим часом.

До Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Дня незалежності України у Бердянську відбудуться загальноміські заходи