Бердянська міська рада - офіційний сайт

Стихійна торгівля - загроза епідемічного добробуту населення!

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. Нагадуємо, що торгівля «з рук» на вулицях, площах міста, у дворах,  скверах та в інших невстановлених місцях заборонена, оскільки ці продукти харчування не відповідають санітарним нормам.

Збут харчових продуктів у такий спосіб – це правопорушення і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Продукти, які продаються «з рук», із необладнаного  автотранспорту в антисанітарних умовах,  не пройшли  ветеринарно - санітарної  експертизи та несуть у собі  чималу загрозу і можуть стати причиною виникнення  гострих інфекційних шлунково-кишкових захворювань.   

Основну увагу слід звернути на  небезпеку  купівлі   споживачами м’ясних, рибних, грибних, овочевих  консервацій домашнього виготовлення, які також  реалізуються на стихійн их ринках. 

Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, на яких встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. Закон вимагає: сировина  та харчові продукти тваринного  походження підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах – лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи,  і є гарантією придбання якісної і безпечної продукції для споживача. Торгівля із  землі суворо заборонена!

Закликаємо не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням небезпечних продуктів!

Стихійна торгівля - загроза епідемічного добробуту населення!