Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги відвідувачів адміністративної будівлі виконкому!

Згідно рішення постійної комісії з питань ТЕБ та НС з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, скасовано і максимально переведено в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання (зокрема обговорення питань тощо) за винятком виключних випадків. До таких випадків відноситься, як приклад, проведення постійної комісії з питань ТЕБ та НС, пленарних засідань міської ради, перебування на яких дозволяється тільки членам комісії та депутатам міської ради з дотриманням відповідних рекомендацій. Для організації роботи представників ЗМІ передбачена он-лайн трансляція заходів.

Нагадуємо, що скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян керівництвом виконкому та структурних підрозділів.

У разі потреби вирішити питання просимо мешканців звертатися письмово електронною поштою ispolkom@bmr.gov.ua або телефонувати на “гарячу лінію” виконкому 15-55 та 15-58 (зі стаціонарного), (06153) 4-67-01 та (06153) 4-67-02 (з мобільного).

Також на період карантину призупинено прийом заяв на матеріальну допомогу.

Додамо, що у будівлі посиленні дезінфекційні заходи в місцях загального користування, проходить кварцування кабінетів та проводиться наскрізне провітрювання в приміщеннях.

Виконавчий комітет просить з розумінням поставитись до ситуації та всім відповідально виконувати карантинні заходи.

До уваги відвідувачів адміністративної будівлі виконкому!