Бердянська міська рада - офіційний сайт

Службовий транспорт виконкому, комунальних підприємств, БТМО та особисті автомобілі депутатів міської ради доставляють медиків на роботу

Тільки в КНП “БТМО” майже 150 медичних працівників живуть за межами міста у найближчих населених пунктах - с. Азовське, м. Приморськ, с. Осипенко, Андріївка, Новоспасівка, Трояни, Миколаївка, Старопетріка та Новопетрівка тощо, а також працівники швидкої та первинної ланки. Тож, у зв’язку із забороною регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями) в рамках посилення карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу, у медиків виникли реальні складності із тим, як дістатися на роботу та потім з роботи додому.

За інформацією директора КПН “БТМО” Дмитра Єгорова, в цій непростій ситуації на прохання лікарні допомогти відразу відгукнувся виконком та депутати. Щодня формуються списки співробітників, яким потрібно організувати транспорт, щоб дістатися до роботи або до дому. Вони мають заповнити спеціальну форму на сайті БТМО, щоб була можливість спланувати необхідну кількість машин.

Для забезпечення підвозу медиків було надано кілька одиниць службового транспорту виконкому, КП “Міськліфт”, а депутат міської ради Микола Рудницький на власному авті привозитиме медиків з с.Дмитрівки, с. Трояни та с. Азовське. Він закликав всіх мешканців приєднатись, оскільки медикам потрібна допомога.

Службовий транспорт виконкому, комунальних підприємств, БТМО та особисті автомобілі депутатів міської ради доставляють медиків на роботу