Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську не зафіксовано жодної підозри на коронавірус

За повідомленням завідувача відокремленого підрозділу "Бердянський міськрайонний відділ Державної установи "Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України" Олександри Кікарош на ранок 27 березня в Бердянську та Бердянському районі жодної підозри на коронавірус не зафіксовано. За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнта одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена в Запорізькій області у 8 осіб.

У свою чергу лікарі наголошують, що тестування щодо наявності вірусу COVID-19 буде відбуватись БЕЗКОШТОВНО, лише за показаннями і за рішеннями лікарів. Як повідомляє сайт БТМО, після оприлюднення вчора інформації щодо надходження першої партії експрес-тестів для виявлення наявності в організмі хворого коронавірусу Covid-19, до КНП «БТМО» почав надходити шквал прохань і навіть вимог негайно здійснити тестування.

Зважаючи на цілком зрозуміле бажання громадян мати вичерпну інформацію про стан свого здоров’я та у будь-який спосіб убезпечитися від інфікування коронавірусом COVID-19, медики, тим не менш, закликають не нагнітати ситуацію, не роздмухувати безпідставний ажіотаж, не поширювати абсурді припущення і плітки.

Лікарі наголошують на суворому дотримувані карантину та правил особистої гігієни, піклуватися про власне здоров’я і здоров’я своїх близьких і за можливості залишатися вдома.

У Бердянську не зафіксовано жодної підозри на коронавірус