Бердянська міська рада - офіційний сайт

Забезпечення протезно-ортопедичними та технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю в умовах карантину

З метою недопущення погіршення на період карантину умов життєдіяльності осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення щодо забезпечення протезно-ортопедичними та технічними засобами реабілітації постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”(зі змінами) дозволено роботу суб`єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати вищевказані категорії необхідними засобами реабілітації.

Подати документи для взяття на облік на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації можна у паперовому вигляді в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради або засобами поштового зв`язку: вул. Захисників України 27/34, м.Бердянськ, 71118, телефон для довідок (06153) 3 56 16.

Каталог технічних та інших засобів реабілітації, перелік підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам на виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування на сайті Мінсоцполітики.

Забезпечення протезно-ортопедичними та технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю в умовах карантину