Бердянська міська рада - офіційний сайт

Співпраця з Проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС)

Впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади:

- У рамках надання допомоги з Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку на впровадження проєкту розроблено:

  • «Інвестиційний паспорт міста»,
  • «Гід інвестора»,
  •  «Стратегію розвитку Бердянська до 2027 року»,
  • «Маркетингову стратегію»,
  • «Комунікаційну стратегію».

- В рамках проєкт «Громадський бюджет – ефективна система взаємодії влада-громада» для проведення інформаційно-просвітницьких заходів, з впровадження громадського бюджету придбано обладнання: принтер, мобільну стійку, виставкову конструкцію, банери тощо. З метою проведення заходів з впровадження громадського бюджету здійснено роботи з поточного ремонту зали засідань робочої комісії. Організовано 4 заходи з представниками громади міста для інформування і навчання з порядку збору проєктних ідей, підготовки проєктів, які брали участь у голосуванні.

Загальна вартість – 328 688,00 грн. (у тому числі внесок проєкту ПРОМІС 128 690,00 грн., власний внесок – 199 998,00 грн.).

- В рамках реалізації проєкту «Відеонагляд на вулицях Бердянська – запорука безпечного туризму» закуплено відеокамери, маршруторизатор, серверне обладнання, регістратори, канали обробки даних та інше обладнання для монтажних робіт.

Загальна вартість – 937 786 грн. (у тому числі бюджет внеску Проєкту «ПРОМІС» – 260 606 грн., внесок з міського бюджету – 677 180 грн.).

- Центр надання адміністративних послуг та інші структурні підрозділи виконавчого комітету Бердянської міської ради отримали захисні екрани, маски, рукавички, засоби для дезинфекції рук та поверхонь, а також диспенсери на суму 137,6тис.грн.

Співпраця з Проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС)