Бердянська міська рада - офіційний сайт

Співпраця з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

    1.  У травні 2019 року укладено Меморандум про співробітництво між USAID та містом Бердянськ щодо участі у Проєкті USAID «Економічна підтримка Східної України» (до 2023 року).

      Співпраця передбачає три основні напрями діяльності: стабілізація місцевої економіки,  відновлення інфраструктурних об’єктів, розвиток малих і середніх підприємств, підвищення віри населення в економічний успіх Східної України. На 2020 рік заплановано спільні заходи з розвитку туристичної галузі міста.

 

2. У рамках реалізації проєкту USAID «Українська ініціатива з підвищення громадської довіри» з жовтня 2019 року триває реалізовується проєкту «Впровадження у м. Бердянську Єдиного медичного інформаційного простору». 

Проєктом передбачено обладнання сучасною технікою КНП БМР «БТМО» з підключенням до єдиної інформатизованої мережі. Оснащення робочих місць лікарів необхідним обладнанням та програмним забезпеченням дасть змогу створювати карту пацієнта в єдиній інформаційній мережі із спільним доступом користування лікарів первинної і вторинної ланки та забезпечить високий рівень конфіденційності інформації.

На теперішній час КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» отримало:

- сервер ЕМСІМЕД,

- сервер відеоспостереження,

- кондиціонер для серверної кімнати,

- 5 моніторів,

- 82 ПК користувача,

- 29 багатофункціональних пристроїв,

та інше обладнання обладнання  на загальну суму 1, 93 млн.грн.

Також придбано ліцензійне програмне забезпечення на суму понад 3 млн.грн.

 

 

Співпраця з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)