Бердянська міська рада - офіційний сайт

Співпраця з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Міжнародної асоціації розвитку (Світовий Банк)

      У рамках Гранту ФДРМ №TF04 3307, наданого Україні Світовим банком, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України реалізується Проєкт «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей».

      З метою реалізації субпроєкту «Реабілітація та відновлення – крок у комфортне життя» між Міністерством, виконавчим комітетом Бердянської міської ради (який є Ініціатором субпроєкту) і КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об'єднання” (який є Імплементатором субпроєкту) укладено тристоронню Угоду щодо надання послуг медико-соціальної реабілітації та психологічної допомоги особам з інвалідністю та членам їх сімей, з числа:

- внутрішньо переміщених осіб,

- ветеранів АТО та ООС,

- жителів міста.

      Під час реалізації проєкту закуплено обладнання для лікувальної фізкультури, для кабінету психолога, меблі, електричне обладнання, обладнання для кімнати психологічної реабілітації. Також проведено 12 сесій тренінгів для членів сімей осіб з інвалідністю, ВПО та приймаючої громади, учасників АТО і ООС та членів їх сімей.

Завершення субпроєкту заплановано на червень 2020 року.

       Загальна вартість: 317 751,26 USD (у тому числі грант Світового банку – 228 507,67 USD, співфінансування з міського бюджету – 89 243,59 USD).

Співпраця з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Міжнародної асоціації розвитку (Світовий Банк)