Бердянська міська рада - офіційний сайт

Звернення до мешканців міста щодо дотримання вимог карантину під час травневих свят

Шановні бердянці! На Великодні свята та у поминальні дні більшість з вас відповідально дотримувалися правил карантину. Велика вам вдячність за це. Але попереду ще одне випробовування - тривалі травневі вихідні. Від початку епідемії в нашому місті завдяки спільному зусиллю всіх вдається тримати під контролем ситуацію із поширенням коронавірусної інфекції. Четверо хворих вже одужали. Станом на сьогодні нових випадків не зафіксовано. Але, на жаль, є і один летальний випадок.

Попереду – тривалі вихідні. Але у цьому році через пандемію коронавірусу це не час для відпочинку на природі в компаніях чи у місцях скупчення людей. Нам усім треба набратися ще трішки терпіння та дочекатися спаду захворюваності, і тоді ми зможемо насолодитися теплою погодою, влаштовувати пікніки, зустрічатися з друзями.

Закликаємо та наполегливо рекомендуємо бердянцям впродовж цих вихідних залишатися вдома, дотримуватися соціальної дистанції. Адже при тісному спілкуванні і недотриманні санітарних вимог хвороба розповсюджується надзвичайно швидко. Посмажимо шашлики з друзями пізніше, коли це стане безпечно.

Просимо вас із розумінням поставитися до вимушених обмежень, викликаних поширенням в Україні та світі COVID-19. Подбайте про своє здоров’я та близьких. Попереду у нас ще багато свят, а життя – одне, бережімо його!

 

Міський голова Володимир Чепурний

Секретар міської ради Олексій Холод

Звернення до мешканців міста щодо дотримання вимог карантину під час травневих свят