Бердянська міська рада - офіційний сайт

Комунальні служби проводять прибирання та благоустрій територій до Дня міста

17 вересня Бердянськ святкуватиме День міста та 77-у річницю визволення від нацистських загарбників. У рамках підготовки до проведення загальноміських заходів (з урахуванням карантинних обмежень) комунальні служби міста проводять прибирання територій. Так, були проведені роботи з благоустрою територій розташування меморіального комплексу, пам’ятників, меморіальних дощок, архітектурних та інших споруд і об’єктів, що увічнюють пам’ять про подвиги учасників Другої світової війни, а також братських могил та могил Героїв Радянського Союзу.

Працівники КП “Бердянськекотранс” провели вологе прибирання на Азовському проспекті, Приморській площі, у парку ім. П.П. Шмідта тощо. Було вимито архітектурні споруди та пам’ятники, плитку, парапет, лавочки тощо.

КП “Житлосервіс 2а” та КК “Коменерго Бердянськ” прибирають карантинні рослини, фарбують лавочки, прибирають закріплені території.

Міська влада закликає мешканців та підприємців також навести лад на своїх прилеглих територіях та зустріти День народження нашого міста у чистоті та порядку. А також звертається до бердянців та гостей міста з проханням поважати працю комунальників, не смітити та не руйнувати те, що робиться для усіх мешканців та гостей Бердянська.

Комунальні служби проводять прибирання та благоустрій територій до Дня міста