Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про підсумки проведення Конкурсу з розгляду Проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю

З метою залучення громадськості Бердянської міської об’єднаної територіальної громади до вирішення питань соціального захисту мешканців міста управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проведено Конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Бердянської міської об’єднаної територіальної громади у 2021 році (далі - Конкурс).

03 та 25 вересня 2020 року проведені засідання конкурсної комісії з розгляду Проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Бердянської міської об’єднаної територіальної громади у 2021 році (далі — Комісія), на яких відбувся розгляд, оцінка та відкритий захист конкурсних пропозицій від громадських організацій.

За результами роботи Комісії вирішено:

1. Визначити переможцем Конкурсу для фінансування у 2021 році, згідно Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2021 рік Громадську організацію “Бердянська міська організація ветеранів України”.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради укласти договір з Громадською організацією “Бердянська міська організація ветеранів України” про виконання заходів Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2021 рік, після затвердження Програми, згідно попереднього графіку фінансування.

Про підсумки проведення Конкурсу з розгляду Проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю