Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про встановлення ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» тарифів на теплову енергію

30 вересня 2020 року на засіданні виконавчого комітету Бердянської міської ради прийнято рішення №330 «Про встановлення ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ та організацій, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) та послугу з постачання теплової енергії для потреб населення на період з 01.10.2020 р. по 30.09.2021р.»:

  • на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення на рівні 1 719,55 грн/Гкал (з ПДВ), бюджетних установ та організацій відповідно – 1842,61 грн/Гкал (з ПДВ), релігійних організацій – 1719,65 грн/Гкал (з ПДВ) та інших споживачів (крім населення) – 1842,61 грн/Гкал (з ПДВ);

  • на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення на рівні 1719,55 грн/Гкал (з ПДВ);

Для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного опалення, за адресами: вул. Перлинна, буд. 2а (котельня № 10), вул. Консульська, буд. 84А (котельня № 18):

- тарифи на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення — 1 719,55 грн./Гкал (з ПДВ);

- тариф на послугу з постачання теплової енергії - 1 719,55 грн/Гкал (з ПДВ).

Рішення та додатки зі структурою тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ та організацій, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) та послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, будинків з автономною системою опалення за адресами вул. Перлинна, буд. 2а та вул. Консульська, буд. 84А знаходиться на офіційному сайті Бердянської міської ради в розділі - Рішення виконкому.

Про встановлення ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» тарифів на теплову енергію