Бердянська міська рада - офіційний сайт

Ситуація із захворюваннями на ГРВІ та коронавірус по місту

6 жовтня під час он-лайн наради з міським головою Володимиром Чепурним обговорювалося питання про стан захворюваності по місту на коронавірус та гострі респіраторні вірусні інфекції. Як повідомила завідувач відокремленого підрозділу "Бердянський міськрайонний відділ Державної установи "Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України" Олександра Кікарош, випадки захворювання на COVID-19 у Бердянську реєструється кожного дня. З 1 жовтня зафіксовано 49 випадків по місту та 6 по Бердянському району.

За інформацією директора Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитра Єгорова, вчора з ковідного госпіталя було виписано 11 хворих (6 переведено на амбулаторне лікування, 5 одужали). На сьогодні у БТМО 44 хворих на COVID-19, з них 13 знаходяться на ліжках інтенсивної терапії з кисневою підтримкою, один хворий на апараті ШВЛ. Ще 23 людини на діагностичних ліжках. Це хворі, які очікують на результати ПЛР-тестів та мають характерну для коронавірусного захворювання симптоматику. Серед таких хворих опинилася і 10-тимісячна дитина. Як повідомив Дмитро Єгоров, стан дитини стабільний.

Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькіна проінформувала, що під наглядом сімейних лікарів знаходяться 92 хворих, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, а також під медичним наглядом перебувають більше 260 контактних осіб. Вчора до Запорізького обласного лабораторного центру було відвезено 97 аналізів для ПЛР-тестування, сьогодні ще 88. Результатів поки що немає.

Щодо захворюваності серед школярів, то за інформацією начальника відділу освіти Володимира Липського на сьогодні COVID-19 підтверджено у 5 учнів та 6 працівників загальноосвітніх закладів міста, 5 класів перебувають на дистанційному навчанні.

У дитячих садках міста COVID-19 підтверджено в одного вихованця та у 4-х працівників дошкільних закладів, 4 групи на самоізоляції.

За інформацією директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Пулькіної на ГРВІ за минулий тиждень захворіли 405 осіб. Це більше, ніж за аналогічний період минулого року, але менше на 50 випадків у порівнянні із минулим. Захворіло 105 школярів та збільшилася кількість випадків захворювань серед дорослих. До лікарів з ознаками ГРВІ звернулися 238 осіб (197 на минулому тижні), почали хворіти на ГРВІ сімейні лікарі.

Ситуація із захворюваннями на ГРВІ та коронавірус по місту