Бердянська міська рада - офіційний сайт

Канікули у школах з 19 по 30 жовтня, обмеження роботи закладів харчування, посилення дотримання карантину

Сьогодні, 15 жовтня, на засіданні постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням міського голови Володимира Чепурного було прийнято рішення про продовження до 31 грудня 2020 р. дії карантину на території Бердянської міської ОТГ згідно відповідного рішення Кабміну.

Враховуючи, що на території Бердянської міської ОТГ рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС встановлено «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки забороняється:

- робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послу громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

- проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 30 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 30 осіб організатор забезпечує дотримання міх учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 м).

З повним переліком обмежень під час карантину для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 можна ознайомитись у Протоколі №36.

Було прийнято закладам загальної середньої освіти встановити з 19 до 30 жовтня 2020 р. канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації.

А закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 р. на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (крім сиріт; осіб,позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, регіонів із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою).

Також було вирішено доручити начальнику відділу транспорту та зв'язку виконкому звернутись до перевізників щодо виділення додаткових транспортних засобів або зменшення інтервалу руху з метою зменшення скупчення осіб у громадському транспорті у години пікового навантаження.

Бердянському відділу поліції ГУ Національної поліції України в Запорізькій області доручено продовжувати контроль виконання протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень, Бердянському міському управлінню Держпродспоживслужби ГУ ДПСС у Запорізькій області посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, закладами громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Повний текст Протоколу постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС №36 від 15.10.2020 р.

Канікули у школах з 19 по 30 жовтня, обмеження роботи закладів харчування, посилення дотримання карантину