Бердянська міська рада - офіційний сайт

Європейський тиждень місцевої демократії 2020: “Місцева демократія:розбудова довіри”

“Європейський тиждень місцевої демократії” (ЄТМД) – це загальноєвропейський захід, який щорічно проводиться у жовтні. Органи місцевих та регіональних влад 47 країн-членів Ради Європи організовують громадські заходи з метою:

- привернути увагу громадян Європейських країн до питань місцевої демократії, покращити їх обізнаність та залучення до місцевих політичних процесів.

- заохотити обраних депутатів місцевих рад збільшувати та поглиблювати діалог із громадянським суспільством з метою пожвавлення місцевої демократії.

- посилити роль Ради Європи та її Конгресу місцевих та регіональних влад у зміцненні місцевої демократії та повазі до прав людини в Європі в Європі.

Радою Європи на початку кожного року визначається провідна ідея/тематика для заходів ЄТМД. Основна тема у 2020 році - “Місцева демократія:розбудова довіри”. Цьогорічний Європейський тиждень місцевої демократії проходитиме з 12 по 16 жовтня 2020року. Окрема увага приділяється проведенню заходів для молоді в навчальних закладах міста. Зокрема видання Ради Європи підготувало для використання базові матеріали з питань освіти для демократичного громадянства та прав людини для вчителів.

Європейський тиждень місцевої демократії 2020: “Місцева демократія:розбудова довіри”