Бердянська міська рада - офіційний сайт

Депутат міської ради пропонує надати пільги по сплаті єдиного податку для підприємців через запровадження “локдауну вихідного дня”

Через запровадження урядом “карантину вихідного дня” у суботу та неділю у місті не працюють ринки та магазини з продажу промислових товарів, фітнес-центри, перукарні/салони краси, заклади громадського харчування тощо. Дана ситуація безпосередньо впливає на здійснення підприємцями бізнесу, який в більшості випадків є єдиним заробітком для них та їх родин. Підприємці почали звертатися до усіх інстанцій з проханням вирішити податкове питання та надати дієву підтримку з боку місцевої влади.

На ім’я міського голови Володимира Чепурного надійшло звернення від депутата міської ради Олександра Свідло. У ньому він повідомляє про звернення від підприємців та наголошує на необхідності невідкладного розгляду на найближчій сесії міської ради рішення про надання пільг по сплаті єдиного податку для підприємців 1-2 групи спрощеної системи оподаткування на два місяці — листопад та грудень. Депутат пропонує затвердити пільгу у розмірі 100%.

Прийняття даного проєкту рішення — конкретна пропозиція для зменшення соціальної напруги серед суб’єктів малого та середнього бізнесу Бердянської громади з метою їх підтримки з боку міської влади в період карантину та посткарантинний період.

Депутат міської ради пропонує надати пільги по сплаті єдиного податку для підприємців через запровадження “локдауну вихідного дня”