Бердянська міська рада - офіційний сайт

Почесного громадянина міста Олександра Стахурського привітали із ювілейним днем народження

Сьогодні свій ювілейний 70-й день народження відзначає Почесний громадянин міста Олександр Дмитрович Стахурський. З привітаннями та подарунками від імені виконавчого комітету та Бердянської міської ради до іменинника завітали представники відділу організаційної роботи та внутрішньої політики.

Начальник сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, національностями та релігіями Ірина Шинкаренко побажала ювіляру міцного здоров’я, підтримки рідних і близьких, невичерпної енергії, затишку в домі, миру та добра.

Олександр Дмитрович Стахурський розпочав свою трудову біографію в 1974 році на Бердянському дослідному нафтомаслозаводі (ВАТ „АЗМОЛ”) та пройшов шлях від посади оператора, інженера-технолога, заступника начальника цеху, начальника виробничого відділу, головного інженера заводу до голови правління ВАТ „АЗМОЛ”. Понад 35 років Олександр Стахурський присвятив розвитку Бердянська та підприємства.

За великі досягнення у професійній діяльності Олександр Стахурський удостоєний звання Почесний Академік Української Нафтогазової Академії.

Тричі обирався депутатом Запорізької обласної ради, очолював комісію з питань екології й раціонального природокористування. Починаючи з 2006 року неодноразово був обраний депутатом Бердянської міської ради.

За вагомий внесок у соціальний розвиток промисловості міста та країни Указом Президента України Стахурскому О.Д. присвоєне звання „Заслужений працівник промисловості України”.

У 2005 році нагороджений Золотим Знаком Українського Союзу промисловців і підприємців.

За вагомий внесок у соціальний розвиток міста, громадську діяльність на благо міста та його жителів, великі досягнення в професійній діяльності, що сприяли подальшому розвитку та зростанню соціально-економічного потенціалу територіальної громади, рішенням сесії Бердянської міської ради у 2010 році Олександру Дмитровичу Стахурському було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Бердянськ».

Почесного громадянина міста Олександра Стахурського привітали із ювілейним днем народження