Бердянська міська рада - офіційний сайт

З турботою про мешканців міста, які опинились в найбільш складних життєвих обставинах

При громадській організації Центр Реабілітації «Місто-сховище» (далі - Центр) в осінньо-зимовий період існує пункт обігріву для бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Центр знаходиться за адресою вул.Польська, 15-В м. Бердянськ. У притулку проживають та забезпечуються гарячим харчуванням більше 30 осіб.

Працівники управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради, напередодні новорічних свят, з подарунками, які придбали за власний кошт (продукти харчування, консервація, миючі засоби, теплі речі, постільна білизна, рушники та ін.), завітали до притулку.

Окрім Центру, у місті працює служба обліку бездомних громадян при Комунальній установі «Територiальний центр соціального обслуговування (надання соцiальних послуг)» Бердянської мiської ради, яка звертається до небайдужих мешканців міста сприяти особам без постійного місця проживання, в забезпеченні їх теплим одягом та взуттям, що були у вжитку.

Служба знаходиться за адресою:вул. Консульська, 80, тел.(06153) 474-67.

Мешканці Центру та служби бездомних громадян будуть вдячні за будь-яку допомогу та підтримку у скрутні холодні часи.

З турботою про мешканців міста, які опинились в найбільш складних життєвих обставинах