Бердянська міська рада - офіційний сайт

Нагадуємо! Продовжується соціологічне опитування

В рамках проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі", який реалізується у Бердянській територіальній громаді за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), проводиться соціологічне опитування, присвячене питанням надання соціальних послуг.

Метою опитування є вивчення системи соціального обслуговування населення та її відповідності потребам людей. На основі результатів дослідження буде розроблена Стратегія удосконалення системи надання соціальних послуг, проведено роботу з поліпшення доступності та якості соціального обслуговування.

Повністю гарантуємо анонімність Ваших відповідей, отримані дані буде використано тільки в узагальненому вигляді. Ваша думка дуже важлива, тому не існує правильних або неправильних відповідей. У будь-якому випадку Ваша участь у дослідженні буде корисною і допоможе у вивченні питання.

За бажанням ознайомитися з анімаційними роликами про соціальні послуги можна тут.

У разі виникнення запитань щодо дослідження просимо телефонувати в робочий час (пн-чт з 08.00-17.00, пт з 08.00-15.45) за телефоном +380615347332 або +380615336164.

Опитування проводиться по 15 березня тут.

Нагадуємо! Продовжується соціологічне опитування