Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ спільно із GIZ розпочав розробку стратегічних документів щодо удосконалення системи надання медичних послуг

У рамках підписаного меморандуму між Бердянською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ розпочалася реалізація проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України». У Бердянськ сьогодні, 1 лютого, завітали представники Міжнародного благодійного фонду «АІСМ Україна», який за дорученням GIZ працюватиме з робочою групою. Це керівник проєктів та програм МБФ «АІСМ Україна» Крістіан Каррер, головний експерт з методології Віктор Вус, експерт з оцінки медичних технологій Олег Гронік та асистент експерта з оцінки медичних технологій Оксана Кравченко.

“Ми тут, щоб представити проєкт, який спільно робиться з GIZ, представити різноманітні інструменти та пакети, що будемо розробляти разом. Ми тут також для того, щоб роздивитися всі ваші особливості та специфіку і допомогти вам визначити конкретні деталі, щоб їх вдосконалити. Наші експерти допоможуть вам розробити усе необхідне для покращення вашої медичної системи” - відзначив керівник проєктів та програм МБФ «АІСМ Україна» Крістіан Каррер.

На зустрічі із представниками МБФ «АІСМ Україна» були присутні заступник міського голови Вікторія Васильчишина, начальник відділу охорони здоров’я Тетяна Марч, директор КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» Дмитро Єгоров, директор КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР Олена Пулькіна, заступники директора з КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР Ольга Франц та Наталя Ізотова, спеціаліст 1 категорії відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Ксенія Проценко та заступник голови ГО «Фонд органів самоорганізації населення» Яна Глазова.

Під час першої зустрічі члени робочої групи та представники МБФ «АІСМ Україна» ознайомилися з пропозиціями щодо плану та організації спільної роботи в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» в сфері охорони здоров’я; обговорили актуальні питання у сфері охорони здоров’я, організаційні та змістові аспекти оцінювання потреб громади та визначили подальші кроки співпраці.

Серед основних етапів проєкту — визначення потреб населення стосовно сектору охорони здоров’я, проведення анкетування оцінки медичних закладів міста первинної та вторинної ланок, опитування щодо рівня задоволеності пацієнтів наданням послуг та медичного персоналу відносно умов праці, робота над списком пріоритетів, SWOT-аналіз тощо. На завершальному етапі будуть підготовлені стратегічні документи щодо розвитку громади у сфері охорони здоров’я.

У рамках роботи над проєктом заплановані спільні засідання, онлайн-консультації та тренінги, візити фахівців з медичного обладнання та будівництва.

Підсумовуючи першу зустріч заступник міського голови Вікторія Васильчишина подякувала за участь Бердянська у реалізації проєкту GIZ та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Бердянськ спільно із GIZ розпочав розробку стратегічних документів щодо удосконалення системи надання медичних послуг