Бердянська міська рада - офіційний сайт

З 9 по 11 лютого у Запоріжжі проходитиме 20-та спеціалізована агропромислова виставка „АгроТехСервіс - 2021”

До уваги суб’єктів господарювання! За інформацією Запорізької торгово-промислової палати з 09 по 11 лютого 2021 року у виставковому центрі „ Козак-Палац” (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б) відбудеться 20-та спеціалізована агропромислова виставка „АгроТехСервіс - 2021”.

У виставці візьмуть участь більше 60 підприємств з різних регіонів країни: Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Вінницької областей.

Експозиції учасників традиційно демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини; матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин; послуги з транспортування, технології зберігання та упаковки продукції.

У рамках виставки „АгроТехСервіс - 2021” працюватиме спеціалізована експозиція „Будівництво в цивільному та аграрному секторі”.

Ділова частина виставки включатиме:

09 лютого, великий конференц-зал:

- Онлайн-конференція: „2021 рік - очікування для аграріїв, перспективи, виклики та ризики”.

- Вебінар: „Розвиток сімейних фермерських господарств: міжнародний та вітчизняний досвід”.

- Бізнес-зустріч представників гіпермаркету „АШАН” Запоріжжя з місцевими постачальниками фермерської та крафтової продукції, локальних виробників продуктів харчування.

10 лютого, великий конференц-зал:

- II Міжнародна науково-практична конференція „Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент”.

Реєстрація відвідувачів на сайті: www.expo.zp.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: (050) 487 59 61.

З 9 по 11 лютого у Запоріжжі проходитиме 20-та спеціалізована агропромислова виставка „АгроТехСервіс - 2021”