Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ та GIZ спільно працюють над реалізацією проєкту з поліпшення надання соціальних послуг

У рамках підписаного меморандуму між Бердянською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ продовжується реалізація проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» з поліпшення надання соціальних послуг.

Протягом тижня (25.01-29.01) в громаді було проведено фокус-групи за участю консультанта проєкту Ганни Левкіної, працівників управління праці та соціального захисту населення, Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та лідерів і активістів громадських організацій соціального спрямування, задля визначення шляхів підвищення якості надання соціальних послуг.

Фінальна зустріч відбувалася у виконкомі за участю заступника міського голови, голови робочої групи – Вікторії Васильчишиної. В ході зустрічі учасники ознайомились з пропозиціями щодо плану та організації співпраці в рамках проєкту, обговорили актуальні питання розвитку сектору соціального захисту та соціальних послуг, окреслили основні виклики та проблеми розбудови сектору соціального захисту на території громади.

Результатом співпраці повинна стати розробка проєкту стратегії громади з покращення та впровадження нових соціальних послуг.

Зараз у рамках впровадження проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» проводиться соціологічне опитування, присвячене питанням надання соціальних послуг. Долучайтесь!

Нагадаємо, що Бердянська міська територіальна громада стала однією з 20 громад, які були відібрані з 60 для участі в трирічному проєкті «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України». Проєкт працює на території Дніпропетровської, Запорізької і Харківської областей у 2020-2022 роках. Ініціатива впроваджується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) і виконується за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Бердянськ та GIZ спільно працюють над реалізацією проєкту з поліпшення надання соціальних послуг