Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську протягом січня було демонтовано 9 тимчасових споруд та 11 об'єктів зовнішньої реклами

Міський голова Валерій Баранов вже неодноразово озвучував позицію міської влади відносно наведення ладу у зовнішній рекламі міста та зменшення кількості наявних у Бердянську рекламних конструкцій. Задля цього запропоновано демонтувати усі об’єкти реклами, які встановлені без відповідних дозвільних документів.

З метою виконання "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянськ" адміністративний відділ виконавчого комітету Бердянської міської ради протягом січня 2021 року провів роботу з фізичними-особами підприємцями щодо демонтажу тимчасових споруд та рекламних конструкцій, строк дозвільних документів на розміщення яких закінчився та не був продовжений у встановленні законодавством терміни. Ряд підприємців власним коштом демонтували свої об'єкти, чим забезпечили економію бюджетних коштів.

За інформацією адміністративного відділу протягом січня поточного року було демонтовано 9 тимчасових споруд та 11 об'єктів зовнішньої реклами, а саме: холдер - 1, рекламний щит - 1, банера - 4, сітілайт - 1, білборд — 4. А також з власницею приміщення кафе "Качелі" досягнуто домовленості відносно демонтажу металевої конструкції. І 2 лютого дану конструкцію було демонтовано за кошт власниці кафе.

У Бердянську протягом січня було демонтовано 9 тимчасових споруд та 11 об'єктів зовнішньої реклами