Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Запорізькій області стартував регіональний етап Національного конкурсу „Благодійна Україна – 2020”

У Запорізькій області стартував регіональний етап Національного конкурсу „Благодійна Україна – 2020”, який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У Запоріжжі, незмінним регіональним партнером асоціації вже вкотре виступає Благодійна організація „Благодійний фонд „Карітас Запоріжжя”.

Асоціація благодійників України та Благодійна організація „Благодійний фонд „Карітас Запоріжжя” запрошує доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Запорізької області домінуватися або домінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі „Благодійна Україна”. У конкурсі можуть взяти участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні ініціативи, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати до 1 березня 2021 року на електронну адресу Національного конкурсу „Благодійна Україна – 2020”: konkurs.blago@gmail.com.

Оргкомітет Конкурсу визначив 25 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну або декілька номінацій, під які підпадає діяльність організації чи проєкт. Перед тим, як обрати номінацію, необхідно ознайомитися із Положенням „Про Національний конкурс „Благодійна Україна”, або окремо з витягом з Положення „Конкурсні номінації”, де описана кожна із номінацій.

За детальною інформацією звертатися за тел.: (067) 164 04 11; e-mail: konkurs.blago@gmail.com, сайт: http://blagoukraine.org/.

Регіональний партнер конкурсу в Запорізькій області Благодійна організація „Благодійний фонд „Карітас Запоріжжя”.

Контакти: тел.(098) 778 95 28, e-mail: yuriyvdovtsov@gmail.com.

У Запорізькій області стартував регіональний етап Національного конкурсу „Благодійна Україна – 2020”