Бердянська міська рада - офіційний сайт

Запуск навчального проєкту „Практичні інтенсиви Grow up:Agro”

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) у співпраці з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC), ДУ „Офіс з просування експорту в Україні” за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського і сільського розвитку (АГРО) запускають навчальний проєкт „Практичні інтенсиви Grow up:Agro”.

Навчальна програма розроблена для власників підприємств ММСП, які займаються виробництвом та переробкою молока та м’яса, овочів, фруктів та ягід, кондитерських виробів, аквакультури.

У аплікантів є можливість обрати найбільш зручний час для навчання: 11-13 лютого, 25-27 лютого, 18-20 березня, 25-27 березня, 1-3 квітня 2021 року.

Учасники програми дізнаються:

1) як побудувати ефективну систему управління компанією (юридичні питання, стратегія розвитку та фінансування діяльності);

2) як підвищити конкурентоспроможність підприємств (маркетингова, комунікаційна та SMM стратегія);

3) навіщо потрібна сертифікація і як її проходити (екологічні аспекти ведення бізнесу, добровільна сертифікація, Global G.A.P, НАССР);

4) як розвивати канали продажів (маркетплейси, Інтернет-магазини, торговельні мережі, співпраця на умовах франшизи);

5) як вибудувати оптимальну логістику продукції (ланцюг постачання продукції, транспортна логістика, юридичні аспекти контактної діяльності);

6) як знайти спільну мову з іноземними партнерами (бар’єри щодо завоювання іноземних ринків та супровід переговорів, особливості бізнес-культури зарубіжних партнерів), тощо.

Випускники програми, які пройдуть відбір, матимуть змогу взяти участь в менторських сесіях та отримають групові й індивідуальні консультації від менторів проєкту.

Більш детальна інформація за посиланням: https://ubta.com.ua/news/praktichni-intensivi-grow-up-agro--navchalna-programa-dlja-mikro--malih-ta-serednih-pidprijemstv.

Щоб долучитися до „Практичних інтенсивів Grow up:Agro” необхідно заповнити анкету (https://usaid-agro.typeform.com/to/ihCACluE), вказавши бажаний час навчання.

Контактна особа: Олександра Бровко, експерт з питань міжнародної торгівлі UBTA, +38 067 443 58 9 (o.brovko@ubta.com).

Запуск навчального проєкту „Практичні інтенсиви Grow up:Agro”