Бердянська міська рада - офіційний сайт

Представників курортного бізнесу запросили об’єднати зусилля для розвитку Бердянська

Потрібен постійний діалог влади та бізнесу, важливо об’єднати зусилля задля розвитку Бердянська як туристичного та оздоровчого центру. Про налагодження співпраці та постійного контакту влади та сфери курорту говорили сьогодні у виконкомі. Міський голова Валерій Баранов ініціював зустріч з керівниками баз відпочинку, санаторіїв та дитячих оздоровчих закладів міста. “Не повинен бізнес жити своїм життям, а влада паралельно своїм. Ми маємо разом працювати для розвитку нашого Бердянська. Пропоную створити майданчик, чи то спілку, чи раду, не важливо як він буде називатись, щоб ми на постійній основі мали діалог та приймали спільні рішення”, - зазначив Валерій Баранов.

Для присутніх на зустрічі завідувачка сектору реклами курорту та туризму Вікторія Міщенко презентувала результати роботи свого підрозділу та проєкт Програми розвитку туризму та популяризації туристичного потенціалу міста Бердянськ на 2021 рік. Планується виділити 1,3 млн. грн. на її реалізацію. Секретар міської ради Олександр Свідло запросив всіх присутніх долучитись до обговорення цього проєкту рішення, яке буде розглядатись на черговій сесії 25 лютого. Протягом двох тижнів можна вносити свої пропозиції щодо наповнення програми.

За результатами спілкування учасники зустрічі домовилися створити ініціативну групу, яка надасть свої пропозиції щодо організації форми взаємодії курортної сфери і влади. Склад цієї ініціативної групи було сформовано з усіх бажаючих.

Представників курортного бізнесу запросили об’єднати зусилля для розвитку Бердянська