Бердянська міська рада - офіційний сайт

Громадські обговорення проєкту землеустрою щодо організації, встановлення меж земель водного фонду, водоохоронних зон в межах Бердянська

Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань на тему “Обговорення розробленого проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області”.

Місце та час проведення заходу: 05.03.2021 о 12:00, в ЦКтаД “Софіт”, розташованого за адресою: Запорізька обл., м. Бердянськ, пр.Азовський, 37/9.

Матеріали проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області опубліковані на офіційному сайті Бердянської міської ради в розділі “Містобудування” - "Землеустрій".

Адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень: пропозиції та зауваження (із зазначенням імені, прізвища, по батькові та адреси особи, яка їх подає; назви юридичної особи та її місцезнаходження) приймаються з 25.02.2021 р. по 05.03.2021 р. в письмовій або електронній формі виконавчим комітетом Бердянської міської ради за адресами: 71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, І поверх, каб. № 3 та № 3-а; e-mail: ispolkom@bmr.gov.ua.

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на громадські слухання: виконавчий комітет Бердянської міської ради, управління земельних відносин (06153) 3 56 05.

Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Божкова Олена Анатоліївна.

Термін і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 05.03.2021 на офіційному сайті Бердянської міської ради.

Громадські обговорення проєкту землеустрою щодо організації, встановлення меж земель водного фонду, водоохоронних зон в межах Бердянська