Бердянська міська рада - офіційний сайт

Валерій Баранов: Потрібно зробити цивілізовані умови для підприємців, що продають розсаду на території Центрального ринку біля Соняшника

На чергову сесію Бердянської міської ради завітала група підприємців, які на території Центрального ринку біля пам’ятного знаку, що у народі називають “Соняшник”, продають розсаду овочевих рослин, квітів, дерев, кущів тощо. Мешканці висловили занепокоєння чутками про те, що у цьому році вони не зможуть там торгувати.

“Ми кожен рік торгуємо біля “Соняшника”, самі вирощуємо та продаємо розсаду. Коли почули, що ярмарки може і не бути, за кілька днів зібрали 80 підписів під заявою на директора ринку. Нас біля 100 чоловік. У нас дуже короткий термін торгівлі, пів року ми готувалися до цього. Торгувати починаємо з 10 березня. Якщо ми не зможемо зараз працювати, рослини немає буде куди дівати, це викинуті кошти. Дуже просимо, щоб нам дозволили торгувати біля “Соняшника”, де торгуємо останні 5 років”, - звернулися підприємці.

Мешканці також відзначили, що вони завжди залишають після себе порядок, сплачують ринковий збір за торгове місце і ця оплата більша, ніж в інших торгуючих, а умов фактично ніяких немає.

Міський голова Валерій Баранов наголосив, що міська влада зобов’язана підтримати усіх місцевих виробників. “Я вважаю, що нам потрібно зробити цивілізовані умов, щоб люди там торгували. Наприклад, треба надати можливість цим людям торгувати на нашому Центральному ринку, якщо це є можливість. І зробити вартість містового нижче, чим сьогодні. І щоб ми надавали послуги, за які вони платять гроші”.

Міський голова надав доручення своєму заступнику Юрію Мусі створити робочу групу, до складу якої ввійдуть керівництво Центрального ринку, представники підприємців, депутати. Поставлене завдання знайти вирішення проблеми та надати цивілізовані умови для праці підприємців.

 

Валерій Баранов: Потрібно зробити цивілізовані умови для підприємців, що продають розсаду на території Центрального ринку біля Соняшника