Бердянська міська рада - офіційний сайт

Підприємців запрошують взяти участь у конкурсі із закупівлі

Задля залучення якомога більшої кількості претендентів на виконання послуг чи постачання товарів за бюджетні кошті відділ тендерних закупівель виконкому нагадує, що згідно вимог законодавства майже щотижня тривають конкурсні закупівлі для розпорядників коштів на суми до 50 тис.грн. Зокрема найближчий конкурс відбудеться 4 березня, у четвер. Плануються наступні закупівлі:

- придбати джерела безперебійного живлення, які потрібні для апарату штучної вентиляції легень CWH-3010 ICU та апарату для анестезії Leon (інгаляційний наркоз), що знаходяться у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Бердянське територіальне медичне об’єднання»;

- придбати продукти дитячого харчування для КНП «Бердянське територіальне медичне об’єднання» на 2021р.

- закупити абсорбент діоксиду вуглецю (вуглекислого газу), каністра 4,5кг/5л. абсорбент повинен використовуватись в закритих циркулярних дихальних контурах.

- закупити 990 л. скрапленого газу (пропану) для перевезення дітей з інвалідністю автотранспортом КУ «Центр комплексної реабілітації дітей-інвалідів»

З технічними та якісними характеристиками предмету закупівлі можна ознайомитись у розділі “Конкурсі закупівлі” або звертатися до розпорядників бюджетних коштів.

Проведення конкурсу планується на четвер, 4 березня, о 13-00 год, в каб. 60. Пропозиції приймаються прошиті та пронумеровані, скріплені печаткою (в разі наявності), в запечатаних конвертах за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності, буд.2, каб. 36 поштовий індекс 71118, до 16-00 год. 03 березня 2021 р.

Підприємців запрошують взяти участь у конкурсі із закупівлі