Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відкритий лист Бердянської міської первинної організації НСЖУ щодо тиску та образ гідності особистості журналістів

На позачерговій сесії міської ради 2 березня від імені членів Бердянської міської первинної організації Національної спілки журналістів України секретар організації Юлія Тисленко зачитала відкритий лист щодо неприпустимого у цивілізованому суспільстві тиску та образи гідності особистості журналістів, коли вони виконують свої професійні обов’язки. Звернення, в якому наголошується на бездіяльності та пасивній позиції правоохоронців під час порушення прав журналістів, підписав 51 член спілки.

Міський голова Валерій Баранов, коментуючи заяву, зауважив, що він під час чергової прес-конференції звернувся з проханням до представників медіа дотримуватись правил етики в адмінбудівлі виконкому та поважати один одного незважаючи на точку зору, політичні, ідеологічні та інші відносини, і щоб в подальшому не повторювались такі інциденти.

Додамо, що за дорученням міського голови буде підготовлено листа начальнику Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Сергію Дружиненку щодо вжиття заходів з недопущення адміністративних порушень в будівлі виконкому та міської ради.

У доданому файлі повний текст відкритого листа Бердянської міської первинної організації НСЖУ.

Відкритий лист Бердянської міської первинної організації НСЖУ щодо тиску та образ гідності особистості журналістів