Бердянська міська рада - офіційний сайт

Основні тези щотижневої пресконференції міського голови

Сьогодні, 9 березня, міський голова Валерій Баранов провів чергову пресконференцію з місцевими медіа та відповів на питання журналістів. На початку він розповів про основні напрямки роботи минулого тижня. Зокрема триває підготовка до чергової сесії міської ради, обговорювались пріоритети щодо розподілу вільних залишків місцевого бюджету в сумі 51 млн. грн. Серед першочергових завдань - вирішення проблем охорони здоров’я, соціального захисту, водопостачання тощо. Розпочалась робота з обговорення нової редакції Правил благоустрою. Як відзначив міський голова, процес не швидкий, оскільки це регуляторний акт, але його потрібно пройти із залученням всіх зацікавлених сторін, бо правила занадто застаріли.

На черговій сесії міської ради буде розглядатись нова структура виконавчого комітету. В ній не буде “революційних змін” - структура буде приведена до вимог чинного законодавства в сфері місцевого самоврядування та буде перерозподіл обов’язків між заступниками міського голови.

Серед актуальних питань — підготовка міста до ремонтних робіт на газопроводі із відключенням міста від газопостачання. “Нас дуже турбує ця ситуація, уникнути її не можливо, але зробити так, щоб ніхто не постраждав, і міськгаз не займався шантажем під час відновлення газопостачання, ми маємо зробити. Діалог з газовиками у нас є. Розроблено проєкт Меморандуму, буде рішення виконкому з чітким планом дій, щоб ніхто не порушував прав наших мешканців”, - відзначив Валерій Баранов.

Відповідаючи на питання журналістів щодо досягнень та невдач за перші 100 днів роботи міський голова відзначив, що неможливо досягти серйозних досягнень за такий короткий термін, проте, на його думку, вдалося майже підібрати кадри в межах можливостей, систематизували роботу та, і найголовніше, - зробили її відкритою та публічною. Важливо, що міськводоканал почав вести себе з абонентами, як з людьми, припинено тиск на мешканців з виносом лічильників на воду на вулицю.

Серед серйозних досягнень - має стати зміна роботи комунальних підприємств «Бердянськекотранс» та КП “Бердянськводоканал”. Основні недоліки були у політичному плані, - вважає міський голова, - що призводило до напруженості у відносинах з міською радою. “Але, думаю, що заради мешканців та інтересів міста ми все ж таки зможемо разом працювати і налагодити плідну роботу. А щоб не було непорозуміння, повинна бути відкритість, до чого ми і прагнемо, тоді, думаю, конфліктів не буде”.

Основні тези щотижневої пресконференції міського голови