Бердянська міська рада - офіційний сайт

Уряд виділив 38 млн. грн. запорізьким медикам

Голова облдержадміністрації Олександр Старух підписав розпорядження про розподіл коштів державної медичної субвенції. За рішенням Кабінету Міністрів України наша область отримує 38,2 млн. грн. із Державного бюджету.

Субвенція – це безповоротна державна допомога для реалізації важливих соціальних програм. Отримані кошти підуть в першу чергу на виплату надбавки медпрацівникам, які щодня, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, зустрічають та лікують хворих на коронавірус.

Кошти надійдуть до двадцяти трьох громад. Понад 16,9 млн. отримує Запоріжжя, 2,8 млн. – Бердянськ, 1,4 млн. – Вільнянськ, 1,3 млн. – Енергодар, по 1,1 млн. грн. – Василівка та Пологи.  Не забули в облдержадміністрації  і про сільську місцевість – Веселівську, Чернігівську, Приазовську, Новомиколаївську, Розівську та багато інших ОТГ.

Затвердити перерозподіл коштів мають депутати обласної ради вже на найближчому засіданні. А далі своє слово мають сказати народні обранці у місцевих радах. Саме вони визначать, скільки грошей отримують конкретні лікарні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Уряд виділив 38 млн. грн. запорізьким медикам